„Show przy fortepianie – Od Bacha do AC/DC, czyli o muzyce na wesoło”

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: pl. K.K. Baczyńskiego

Humor, muzyka i niezwykła energia! Będziemy śmiać się, wzruszać, chwytać za głowę. Jedno jest pewne – nikt nie przejdzie obok tego wydarzenia obojętnie!

Adam Snopek to absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest laureatem I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Jest również korepetytorem i aranżerem muzycznym śląskich teatrów. W spektaklu „Skazany na Bluesa” w reż. Arkadiusza Jakubika wcielił się w postać Bergera oraz kierującego zespołem muzycznym. Występuje na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu w show muzycznym pt. „Muzyczna Awantura z Happy Endem, czyli Adam Snopek Stand-up Przy Fortepianie kontra Kameraliści Opery Śląskiej w Bytomiu", który powstał na podstawie jego autorskiego scenariusza. Adam Snopek jest autorem programu „Od Bacha do AC/DC, czyli o muzyce na wesoło" muzycznego show z aktywnym udziałem publiczności przy największych przebojach muzyki rozrywkowej i klasycznej, z którym koncertuje na największych scenach muzycznych i kabaretowych. Pianista jest niezwykle charyzmatyczny, ekspresyjny, posiadający nieskończone pokłady energii. Jest czynnym muzykiem sesyjnym, koncertuje w Polsce i za granicami kraju.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.