Wianki wiosenno-wielkanocne

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Klub Wilkowyje MCK | ul. Szkolna 94

Podczas rodzinnych warsztatów uczestnicy własnoręcznie stworzą i udekorują wiklinowe wianki wiosenno-wielkanocne.

Część dekoracji zostanie uszyta na maszynach, na bazie szablonów zajączków, owiec czy ptaszków. Całość dopełnią sztuczne rośliny, pisanki i wstążki. Wianki z pewnością będą piękną ozdobą okien czy drzwi.

Użyte materiały do tworzenia wianków zapewnią ich trwałość i pozwolą na długo cieszyć się własnoręcznie wykonanym dziełem.

Organizator zapewnia wszystkie niezbędne materiały, akcesoria i dodatki do wykonania wianków, maszyny do szycia, instruktaż i wsparcie na każdym etapie działania!

Zajęcia poprowadzą Dorota i Justyna z Eko zabawki.
Uwaga: w warsztatach mogą wziąć udział osoby nie mające doświadczenia w szyciu na maszynie. W razie potrzeby zapewniamy krótkie szkolenie.

Wstęp wolny, liczba osób ograniczona, obowiązują zapisy od 20 marca (dwa tygodnie przed wydarzeniem):
tel.: 32 227 26 22, 691 770 344
klub@mck.tychy.pl

Klub Wilkowyje MCK
ul. Szkolna 94

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.