Na co komu papier?

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Muzeum Miejskie w Tychach | pl. Wolności 1

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą uczestniczki i uczestnicy warsztatów towarzyszących wystawie, na której prezentowane są wątki dotyczące historii Czułowa i Fabryki Celulozy i Papieru (dawna nazwa). W części warsztatowej uczestniczki i uczestnicy wytworzą swój własny dekoracyjny arkusz papieru i dowiedzą się o szczegółach jego powstawania.

To propozycja nie tylko dla najmłodszych – zapraszamy też rodziców i opiekunów, ponieważ doceniamy rodzinne i międzypokoleniowe więzi. Ważne: osoby niepełnoletnie zapraszamy w towarzystwie opiekuna.

Zachęcamy również grupy zorganizowane – istnieje możliwość zamówienia warsztatów w innym, wcześniej wspólnie ustalonym terminie (udział płatny: 100 zł od grupy, maksymalna liczba uczestników i uczestniczek to 30 osób).

Więcej o wystawie czasowej „W chacharskich mundurach. Czułów w latach II wojny światowej”

Prowadzą: Natalia Sitko i Agata Berger-Połomska
Zapisy: 887 450 212 (także SMSem), n.sitko@muzeum.tychy.pl
Cena: 10 zł od osoby
Uwaga!
obowiązują przedpłaty na konto bankowe Muzeum Miejskiego w Tychach:
88 1240 1330 1111 0010 7496 4324 PEKAO S.A.
Muzeum Miejskie w Tychach
pl. Wolności 1
43–100 Tychy
W tytule przelewu prosimy o wpisanie: „warsztaty na co komu papier 22.04.2023 – imię i nazwisko uczestnika lub uczestniczki”.
Potwierdzenie przelewu należy przesłać na podany powyżej adres e–mail.

fot. projekt reklamy Fabryki Papieru i Celulozy w Czułowie autorstwa Alfonsa Wieczorka, ze zbiorów Muzeum Miejskiego w Tychach

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.