„Dekameron”

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Klub Wilkowyje MCK | ul. Szkolna 94

W ramach Czwartku z Teatrem dla Dorosłych zapraszamy na „Dekameron” w wykonaniu Teatru DoRo z Klubu Urbanowice Miejskiego Centrum Kultury w Tychach. Spektakl składa się z pięciu nowel Giovanniego Boccaccia, które rozgrywają się w różnych epokach i miejscach od średniowiecza do dalekiej przyszłości.
Dzięki temu możemy się przekonać, że miłość (Amor) najważniejsza jest nie tylko na Ziemi, ale i w całym wszechświecie. Nieco pikantne, żartobliwe, ale przede wszystkim miłosne przedstawienie dorosłych dla dorosłych.

Przyjdź więc, Amorze, ty, w którym się mieści
Wesela mego i szczęścia przyczyna
Przyjdź, wspólne zacznijmy pienie,
Przyjdź więc Amorze, władco mój jedyny!

Występują:
Krystyna Kost, Małgorzata Połubok, Bożena Bober, Edyta Pajda, Bogusława Wieczorek, Marta Rdzanek, Karina Gruchlik, Aleksandra Szamota, Dorota Świtalska, Magdalena Imielińska
Reżyseria: Piotr Józef Adamczyk

Klub Wilkowyje MCK
Wstęp wolny, obowiązują zapisy:
tel.: 32 227 26, 691 770 344
klub@mck.tychy.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.