Fábia Rebordão

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Browar Obwatelski | ul. Browarowa 21

SIESTA należy do grona najcenniejszych programów muzycznych. Marcin Kydryński, związany z radiem od dnia przełomu w 1989 roku, wymyślił Siestę blisko dwadzieścia lat temu i od tamtej pory logo z „frunącym mężczyzną” pojawia się na bestsellerowych płytach i afiszach w kolejnych miastach, które przyjmują pod swoje skrzydła cykl koncertów SIESTA w Drodze.
W cyklu tym chodzi o przenikanie się kultur, zacieranie granic przy jednoczesnym szacunku dla tradycji regionów, a pojednanie ponad historycznymi podziałami, to obok samej materii muzyki najcenniejsze wartości.

Na nadchodzącą trasę artystka przygotowała niespodziankę – utwór w naszym języku.

Patroni medialni: Radio Nowy Świat, Jazz Forum, JazzSoul.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.