Droga na Borneo

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Klub Wilkowyje MCK | ul. Szkolna 94

Borneo to ogromny obszar pierwotnej dżungli, gdzie żyje jeszcze wiele nieodkrytych gatunków zwierząt. Zajrzymy do największej wodnej wioski świata i usłyszymy opowieść o trzech nacjach – Malajach, Hindusach i Chińczykach, którzy żyją tu razem. Tu autorzy bloga „Opowiadamy o świecie” – Ania i Piotr Mojżyszkowie spotkali jednych z ostatnich nomadów na świecie i mieszkali w tradycyjnych domach Kelabitów. Opowiedzą też o kuchni, używanych w niej piekielnie ostrych potrawach, tradycyjnym malajskim śniadaniu, aromatycznej wanilii i kakao. Będzie o buzującej przyrodzie, ludziach, kolorach i smakach.

Z etnologiczną wnikliwością starają się opisywać kultury z którymi mieli styczność. Od kilkunastu lat realizują wspólnie projekty, które są pretekstem do opowiadania o świecie. Piszą, prowadzą warsztaty etnologiczne i realizują filmy dokumentalne.
Więcej można wyczytać na stronie, którą wspólnie prowadzą: opowiadamyoswiecie.pl

Wstęp wolny, obowiązują zapisy:
tel.: 32 227 26 / 691 770 344
klub@mck.tychy.pl
Klub Wilkowyje MCK
ul. Szkolna 94

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.