Percival Schuttenbach

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Underground Pub | pl. W. Korfantego 1

W repertuarze nie zabraknie też dobrze znanych utworów, wykorzystanych w ścieżce dźwiękowej do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, jak i starszych utworów, których nie grali w ostatnich latach na żywo. Koncert ten nawiązywać będzie do przerwanej trasy „Slavny Tur IV”, ich najszerszej pod względem repertuaru trasy folkowej. Tak jak ostatnio, w energetycznej, pełnej rozmachu oprawie, rozbrzmiewać będą tradycyjne pieśni Słowian Południowych, Wschodnich oraz Zachodnich. Zagrają także kompozycje, które część z odbiorców miała okazję usłyszeć podczas pierwszych koncertów online zespołu.

Zespół zagra w składzie:
Mikołaj Rybacki – lutnia długoszyjkowa, wokal, bouzuki
Katarzyna Bromirska – lira bizantyjska, sopiłka, flety, bodhrán, wokal

Bilety w przedsprzedaży dostępne są do dnia poprzedzającego koncert, w dniu koncertu bilety będą dostępne przy wejściu do klubu.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.