Seszele. Raj na ziemi

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Klub Wilkowyje MCK | ul. Szkolna 94

Zapraszamy na Spotkanie z autorem bloga podróżniczego „Antek w podróży”, który opowie o swojej wyprawie na Seszele.
Seszele można opisać krótko, jako raj ziemi położony na środku Oceanu Indyjskiego, lub dłużej, co postara się uczynić Przemek Wiktorczyk podczas swojej niezwykle barwnej prelekcji. Odwiedził on wyspy Mahe, Praslin, La Digue, Curieuse oraz Grande Soeur, jest więc o czym opowiadać.

Od autora:
„nazywam się Przemek Wiktorczyk i od 6 lat prowadzę bloga podróżniczego pod pseudonimem „Antek w podróży”. Do tej pory odwiedziłem już 35 krajów, ale moje podróże w dużym stopniu skupiają się również na Polsce. Z zawodu jestem informatykiem, a z pasji podróżnikiem i fotografem szukającym ciekawych miejsc oraz kadrów”.

Klub Wilkowyje MCK
Wstęp wolny, obowiązują zapisy:
tel.: 32 227 26 / 691 770 344
klub@mck.tychy.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.