Kwiatkownia Pracownia Florystyczna

Informacje

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 8:00-17:00
sobota 8:00-13:00
niedziela nieczynne

Kwiatkownia to miejsce tworzone z pasją, powstała z potrzeby serca ze względu na moją miłość do kwiatów, uwielbienia do natury i piękna. Kwiaty fascynują mnie od zawsze. To moja wielka pasja, która zaczęła się jeszcze w dzieciństwie. Już jako mała dziewczynka potrafiłam całymi dniami przesiadywać w pobliskich ogrodach, parkach i na łąkach, by móc poznać piękno i różnorodność tamtejszych roślin- ich kształtów, tekstur i woni. Nieustające zainteresowanie tematem oraz towarzyszący temu szacunek do świata roślin spowodowały, że florystyka na dobre zagościła w moim życiu  tym prywatnym i tym zawodowym, a „bycie z kwiatami na Ty” stało się czymś więcej niż po prostu pracą. Oczywistym stało się dla mnie stworzenie marki, która w naturalny sposób przejmie wypracowane w poprzednich latach umiejętności. Nieustannie obserwuję florystyczny świat poszukując nowinek i inspiracji, które mogłabym przenieść na tyski grunt. Bez względu na wielkość zlecenia, zawsze podchodzę do tematu z tym samym zaangażowaniem.

Moją miłością niezmiennie pozostaje prostota natury która z zasady „wynosi” kwiaty, nadając im ogromną wartość emocjonalną i duchową. Chętnie dzielę się też moją wiedzą i umiejętnościami, prowadząc liczne warsztaty- zarówno prywatnie, jak również na zlecenie różnych firm i instytucji. W Kwiatkowni ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.