TORT MARZENIE | Marzena Fidor

Informacje

TORT MARZENIE to pracownia tortów artystycznych, która powstała z marzeń. Marzeń o przytulnym i przyjaznym miejscu, w którym spełnia się pasja tworzenia tortów, a klientów traktuje się jak najbliższą rodzinę. To miejsce, gdzie można zamówić tort lub ciastko wypieczone specjalnie dla Ciebie, a przy okazji porozmawiać z nami o życiu, marzeniach i pasjach.

Torty, które dla Was tworzymy są niepowtarzalne - wlewamy w nie kreatywną duszę i okraszamy Waszymi pomysłami a co najważniejsze używamy naturalnych składników!

Wykonujemy artystyczne torty w dowolnych kształtach, pieczemy ciasta i muffinki – wszystko co potrzebujesz na wszelakie okazje – urodziny, imieniny, rocznice, śluby, chrzciny, komunie… i każdą inną chwilę godną świętowania! Możesz zamówić dowolny wypiek a my go wykreujemy ze świeżych jajek, naturalnej mąki i bez spulchniaczy stabilizatorów.

Zapraszamy do pracowni, gdzie dowiesz się wszystkiego o naszych łakociach.

INSTAGRAM

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.