Batna

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Art Music Club | ul. Oświęcimska 53
Serdecznie zapraszamy na koncert w ramach trasy „Niechciani Tour”, która będzie promowała najnowszy album zespołu „Niechciani”.
Batna to zespół grający polskiego rocka z lekkim metalowym zadziorem. Jest zwycięzcą Antyfestu Antyradio 2021. Ma za sobą występ na dużej scenie Festiwalu Pol'and'Rock 2021. Tegoroczny laureat trzeciego miejsca w plebiscycie na Złotego Bączka 2022. Batna jest jak wulkan Etna w erupcji. Podczas koncertów zespół ma bardzo dobry kontakt z publiką. Muzyka tworzona przez kapelę jest pełna emocji, dobrych gitarowych riffów, niebanalnych tekstów i metalowych pazurów. „Niechciani Tour” to trasa koncertowa, która promuje pierwszy album zespołu.
social media zespołu:
facebook
instagram
tiktok
https://youtu.be/_ob_xQ0L8r0
 
Bilety:
20 zł – przedsprzedaż
30zł – dzień koncertu
 
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.