„O!”

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Pasaż Kultury Andromeda | pl. K.K. Baczyńskiego 2

Co się dzieje na okrągło? No i jak się dzieje? Co można dostrzec dookoła siebie i co zabrzmi lepiej: kropka czy kropla? O tym i o wielu innych kulistych sprawach, będziemy opowiadać na okrągło, podczas naszego spektaklu. Nasze teatralne spotkanie kierujemy do najmłodszych widzów i ich dorosłych „osób towarzyszących”. Chcemy sprawić, że wszystko będzie blisko, bo ono z pewnością też jest okrągłe, bo trwa… i trwa… na okrągło… O!... właśnie.

Scenariusz, reżyseria, oprawa muzyczna: Kolektyw NAJNAJlepiej – Joanna Marcinkowska, Agata Nosal, Paulina Pańczyk, Joanna Piwowar-Antosiewicz, Aleksandra Szpura, Aldona Wężycka
Choreografia: Monika Szpunar
Scenografia i kostiumy: Joanna Martyniuk
produkcja: Teatr Mały w Tychach
Czas trwania: ok. 40 min
Wiek: 1-5 lat

UWAGA! Spektakl dla grup zorganizowanych, sprzedaż biletów wyłącznie w kasie Teatru Małego.
Szczegóły i rezerwacja dostępne pod adresem: joanna.piwowar@teatrmaly.tychy.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.