Grubson

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Underground Pub | pl. W. Korfantego 1

Przygotujcie się na wyjątkową, klubową trasę koncertową Grubsona w ramach promocji jego ostatniego albumu „Akustycz(nie)zupełnie”.

Będzie to jednocześnie pierwsza i ostatnia okazja, żeby usłyszeć materiał z ostatniej płyty, a także spotkać się z artystą, który z energetycznych występów zrobił swój znak rozpoznawczy. Wszystkie koncerty podczas trasy to specjalne aranżacje, wyjątkowa oprawa wizualna, a jednocześnie swoisty, intymny powrót do korzeni, celebrujący początki kariery tego wielokrotnie nagradzanego artysty. Jedno jest pewne: spotkania z Grubsonem nie da się zapomnieć! Gdzie Jesteś(my) Tour to gwarancja endorfin i zdartych gardeł.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.