Andrzej Grygier / François-Xavier Dangremont

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach | Katowice, ul. Zacisze 3

Andrzej Grygier jest bez wątpienia najbardziej utytułowanym polskim gitarzystą młodego pokolenia, laureatem licznych międzynarodowych konkursów gitarowych, w tym zwycięzcą ponad dwudziestu z nich.

François-Xavier Dangremont również może się pochwalić wieloma nagrodami zdobytymi w prestiżowych konkursach międzynarodowych. Gitarzyści zaprezentują się w zróżnicowanym repertuarze, wszechstronnie ukazującym ich talent i wyjątkowe umiejętności.

Wykonawcy:
Andrzej Grygier (Polska) – zwycięzca MFG Olsztyn 2018 i MFG Budapeszt 2022
François-Xavier Dangremont (Francja) – zwycięzca MFG Kutna Hora 2019

Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego (ul. Zacisze 3, Katowice).
Koncert nie jest objęty karnetem festiwalowym.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.