U Przewoźnika Sp.K.

Informacje

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 6:00-18:00
sobota - niedziela nieczynne

Rok założenia: 1990.

Firma „U Przewoźnika” to Firma rodzinna założona przez Krzysztofa Przewoźnik, działalność swoją rozpoczęła w 1991 roku pod nazwą Zakład Usługowo Produkcyjny „WISŁA”. Od 1997 roku rozpoczęła się działalność produkcyjna w Tychach. Od 2000 roku również otworzona została restauracja z salą przyjęć okolicznościowych.

W lipcu 2005 roku otwarty został nowy kompleks usługowo sportowy. Nasza Firma od początku nastawiona jest na wysoką jakość oferowanych produktów i usług. W prowadzenie przedsiębiorstwa zaangażowana jest cała nasza rodzina.

Wkładamy w pracę wiele wysiłku i serca, co mamy nadzieje ma odzwierciedlenie w zadowoleniu i sprostaniu oczekiwań naszych Klientów. Nasze pieczywo tworzymy bez pośpiechu i z pasją, stosując tradycyjne metody. Dzięki wydłużonej fermentacji jesteśmy w stanie wydobyć ze zboża to, co najlepsze, dając Państwu wyśmienity produkt, który jest doceniany przez smakoszy.

Nie idziemy na skróty, nie oszczędzamy na naturalnych surowcach ani przygotowaniu naszych piekarzy, ponieważ nasza praca jest naszą pasją. Wierzymy, że tradycyjne metody w dalszym ciągu sprawdzają się w świecie pełnym pośpiechu i oszczędności.

INSTAGRAM: uprzewoznika_piekarnia.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.