„Krosny – muzycznie i wesoło”

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Teatr Mały w Tychach | ul. ks. kard. A. Hlonda 1

Takiego przedstawienia jeszcze nie było! Program „Krosny – muzycznie i wesoło” zawiera scenki z dorobku artystycznego artysty, które wiążą się z muzyką. Spodziewać się należy m.in. „Wizyty u szefa”, „W sklepie muzycznym”, „Strażaka”, „Artysty”, „Dyrygenta” oraz innych, które z całą pewnością rozbawią widza do łez.


Ireneusz Krosny
urodzony w Tychach w roku 1968. Pantomimę rozpoczął na deskach Teatru Małego w Tychach pod okiem Zbigniewa Skorka. Dziś z wielkim powodzeniem grając rozśmiesza publiczność na całym świecie. W swojej karierze zdobył liczne nagrody teatralne w kraju oraz zagranicą. W Polsce zasiada często z jury na festiwalach kabaretowych, prowadzi warsztaty teatralne związane z pantomimą oraz mową ciała. Obecnie studiuje w Nysie na wydziale Jazz Fortepian.

Występ Ireneusza Krosnego jest przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Informacje o biletach od 1 września.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.