Etno Dzika Plaża

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Paprocany | Dzika Plaża

Kasia Skiba i Ja, to formacja muzyczna ze Śląska. W jej skład wchodzi charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów Kasia Skiba, oraz Boogie, odpowiedzialny za instrumenty klawiszowe, elektronikę i kompozycje. Swoją muzykę określają jako alter-pop. Jest to mieszanka wybuchowa ich osobowości i fascynacji muzycznych, gdzie mechaniczny beat łączy się z akustycznymi instrumentami, Indie poznają Islandię, a jazzowe harmonie Boogie’go przeplatają się z rymowankami słownymi Kasi. W 2018 roku wydali swój debiutancki krążek „Kasia Skiba i Ja”, mają za sobą sporo zagranych koncertów, m.in. Pod Jaszczurami, w gliwickiej Arenie i na antenie śląskich stacji radiowych.

Skład zespołu:
Kasia Skiba – wokal
Wojtek „Boogie” Bajer – instrumenty klawiszowe, elektronikaNa wydarzenie zapraszają:
Miasto Tychy, Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Invenio Polska, Beach Bar Dzika Plaża

Patroni medialni:
Radio Katowice, Radio eM, folk24.pl, Pismo Folkowe

Zrealizowano z udziałem środków finansowych z budżetu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.