Rowerowa Stolica Polski 2022 - Kręcę dla Tychów

Informacje

Ruszamy z kolejną edycją "Rowerowej Stolicy Polski”. Od 1 do 30 czerwca Tychy i kilkadziesiąt miast z całej Polski będą rywalizować o nagrody i puchary. Akcja została zainicjowana przez Miasto Bydgoszcz w 2019 roku, a poprzednie dwa lata pokazały, że tyszanie chętnie biorą udział w tego typu przedsięwzięciach. Dołączyć może każdy, dlatego Urząd Miasta Tychy serdecznie zaprasza swoich mieszkańców do wzięcia udziału w rywalizacji o liczbę pokonywanych na rowerze kilometrów. Jeszcze raz udowodnijmy wspólnie, że Tychy mają moc!

Głównym założeniem projektu jest promocja aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej i jazdy rowerem, jako alternatywnego środka transportu przyjaznego środowisku. 

Pełna informacja o rywalizacji: https://umtychy.pl/rsp

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.