„Malować każdy może”

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Paprocany | Ośrodek WypoczynkowyPlener jest organizowany przez Stowarzyszenie Twórców Kultury w Tychach przy współudziale MCK Tychy i MOSiR Tychy.

Organizator pleneru zapewnia jedno czyste podobrazie 40/50, które zostanie wydane 25.06.2022r. od godz. 10.00 za potwierdzeniem odbioru. Każdy uczestnik pleneru powinien posiadać swoje farby i coś do siedzenia. Temat prac jest dowolny. W czasie pleneru dla każdego uczestnika przewidziany jest poczęstunek. Na zakończenie pleneru zostanie wykonane zdjęcie wszystkich uczestników pleneru z powstałymi pracami.Uczestnicy pleneru winni posiadać aktualne ubezpieczenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności
za wypadki i zdarzenia losowe w trakcie trwania pleneru oraz z tytułu utraty, zniszczenia albo uszkodzenia mienia uczestników pleneru. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu i czasu trwania pleneru w przypadku zaistnienia okoliczności uniemożliwiających jego organizację.

Koordynatorem pleneru jest Andrzej Ryszard Czerwiński.
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 10.06.2022r.
e-mail: stktychy@o2.pl
tel: 501261015

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.