Exodus 15

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Ogród przy Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Tychach | ul. ks. bp. Burschego 20

Bieg odbędzie się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany. Start biegu zaplanowany jest na godz. 10.00. Zachęcamy do zapisów. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie luteranie.tychy.pl.

W ramach wydarzenia w ogrodzie przy Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Tychach wystąpi zespół Exodus 15. Jest on częścią Fundacji Proem – chrześcijańskiej misji, działającej w Polsce od 30 lat, której celem jest dotarcie z ewangelią do każdego człowieka. Muzyka jaką grają, to inspirujące ludzi pieśni uwielbienia dla Boga. Zespół jest grupą przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki i chęć służenia Bogu i ludziom.

W ramach koncertu wystąpią również zespoły: Stare Dziady oraz Garaż.

Organizatorzy: Ewangelickie Duszpasterstwo Wojskowe, Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła w Tychach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejskie Centrum Kultury w Tychach

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.