Australia i Nowa Zelandia

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Klub Wilkowyje MCK | ul. Szkolna 94

O swoich podróżach opowie Iwona Marczak, miłośniczka przyrody i jedzenia. W podróży zawsze wypatruje zwierząt, a w przerwach wypatruje czekolady. Postawiła stopę już na 6 kontynentach, zwiedziła 50 krajów, i ciągle ma apetyt na więcej.

Australia i Nowa Zelandia – kraj Długiej Białej Chmury
Wschodnie wybrzeże bez tajemnic - od Cairns aż po Great Ocean Road nie od dziś zachwyca podróżników. Dzikie, puste plaże, zielone pastwiska i niekiełznane wulkany – to wszystko zanurzone w życzliwości i serdeczności mieszkańców. Australia, kraj w którym można spotkać najgroźniejsze pająki, węże i krokodyle, ale spotyka się głównie roześmianych ludzi.

Wstęp wolny
Obowiązuje rezerwacja miejsc: 32 227 26 22 / 691 770 344, klub@mck.tychy.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.