Marek Dyjak

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Tichauer Music | ul. Browarowa 21

Muzyk sam siebie nazywa barowym grajkiem. Głos na granicy desperacji, krzyku i rozpaczy, nic sobie nie robi z takiej czy owakiej konwencji. Dyjak to Dyjak - mówią przyjaciele; facet, który żył po bandzie, pił po bandzie, aż dotarł do końca drogi. On też tak czuł.
Nie każdemu odpowiada styl bycia Dyjaka, choć od jedenastu lat nie pije i walczy to wciąż pozostaje sobą - i na tym polega jego niezwykły fenomen, który przyciąga koneserów dobrej muzyki. Bywały w jego karierze momenty, w których muzyk mógł iść za ciosem - wbić się na potocznie zwany "artystyczny świecznik". Wolał jednak iść własną drogą, nie zawsze łatwą lecz kierowaną przez siebie samego, nie oddał swojej kariery w cudze ręce. Niektórzy widzą w tym artystyczną pozę - Dyjaka wyklętego, samotnika i indywidualistę. Mocnym głosem, śpiewa równie mocne utwory, w których - jak mówią sami fani - jest krew, żółć i łzy.
Posłuchaj utworu z ostatniej płyty „Na wzgórzu rozpaczy”
https://www.youtube.com/watch?v=vyJt_-XI6ls
Ceny biletów:
I pula - do końca grudnia- miejsce stojące - 79 PLN, miejsce siedzące - 99 PLN
II pula - od 1 stycznia do 3 lutego - miejsce stojące - 89 PLN, miejsce siedzące -109 PLN
III pula - w dniu koncertu - miejsce stojące - 99 PLN, miejsce siedzące - 119 PLN
Dzieci do lat 7 bezpłatny wstęp!
Link do biletów:
http://bit.ly/3APjBIN
Oficalna strona artysty

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.