Wojtek Mazolewski – Yugen - Tichauer Music // Browar Obywatelski Tychy

Informacje

Tichauer Music to ogólnopolski projekt łączący muzykę i sztukę w prestiżowe i medialne wydarzenie.
Browar Obywatelski w Tychach i marka Tichauer to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski a zarazem miejsce niezwykłe gdyż ze sceną 360 stopni. Pierwszym styczniowym koncertem pod szyldem Tichauer Music będzie występ Wojciecha Mazolewskiego – Yugen, który odbędzie się 15 stycznia 2022 roku o godzinie 19:00. Zapraszamy wszystkich do Browaru Obywatelskiego już na godzinę 17:00, w ramach biletu na koncert otrzymują Państwo wstęp do Tichauer Art Gallery - Centrum sztuki współczesniej - pełnej fantastycznych rzeźb i obrazów wybitnych artystów z kraju i z zagranicy. Po wizycie w galerii zapraszamy do Tichauer Restaurant - serca Browaru Obywatelskiego. Zobowiązani dziedzictwem rzemieślniczego browaru, w karcie proponujemy tylko autorskie dania, które właściciel obiektu przywiózł z różnych zakątków świata oraz tradycyjne przepisy jego rodziny.

Ceny biletów:
I pula - do końca grudnia- miejsce stojące - 79 PLN, miejsce siedzące - 99 PLN
II pula - od 1 do 14 stycznia - miejsce stojące - 89 PLN, miejsce siedzące -109 PLN
III pula - w dniu koncertu - miejsce stojące - 99 PLN, miejsce siedzące - 119 PLN
Link do biletów: http://bit.ly/3APjBIN  

Wszystko zaczęło się, gdy po latach znowu złapałem za gitarę. To był mój pierwszy instrument w życiu, na którym zacząłem grać mając kilka lat. Teraz nieoczekiwanie pojawiła się przestrzeń, w której naturalnie powróciłem do tego instrumentu. Jakiś czas temu podczas podróży do Kalifornii znalazłem starą gitarę z roku 1969 należącą do jazzowego gitarzysty, która chciała, ze mną wrócić do domu, wiec przywiozłem ją ze sobą. Okazało się, że gitara nadal jest dla mnie wehikułem czasu, talizmanem,
lekarstwem które teleportuje mnie do magicznej krainy, gdzie wszystko jest możliwe.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.