„NIE-MA” – spektakl naj naj / TEATR MALUTKI

Informacje

Wierzyć można na słowo, a jak NIE MA słów ?

Motywem przewodnim przedstawienia jest znany, szczególnie małym dzieciom, temat pojawiania się, znikania, a przede wszystkim… szukania. Jak to się dzieje, że czegoś NIE MA a jednak jest. Pojawia się, brzęczy, brzmi, błyszczy… pachnie. No i jak zachęcić do wielkich poszukiwań kogoś, kto niby NIE MA na nie ochoty…Na szczęście jest na to sposób, jaki? NIE MA co, trzeba zobaczyć i usłyszeć samemu..

,,NIE-MA” to propozycja dla najmłodszych widzów, którzy wraz z rodzicami będą mogli odkryć magiczną przestrzeń teatru, specjalnie zaaranżowaną i dostosowaną do potrzeb małych dzieci. W spektaklu, twórcy, są na wyciągnięcie ręki i wszystko, co dzieje się na scenie, odbywa się w bliskiej relacji z małą widownią. Teatr Malutki to miejsce, w którym mogą wydarzyć się rzeczy niezwykłe.
Scenariusz i Reżyseria: Anna Białoń,

Joanna Piwowar-Antosiewicz

Muzyka: Marta Piwowar-Wierzbicka,

Joanna Piwowar-Antosiewicz

Instrumenty smyczkowe: Paweł Odorowicz

Scenografia i kostiumy: Joanna Martyniuk

Choreografia: Monika Szpunar

Występują: Anna Białoń, Joanna Piwowar-Antosiewicz

Dla dzieci 1-3 lat

Każdy spektakl poprzedzają 30-minutowe spotkanie rodzinne wprowadzające do spektaklu.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.