piątek, 23 lipca 2021, 17:00-21:00

Koniec lipca na Wartogłowcu oznacza prawdziwe filmowe szaleństwo! 23 lipca obejrzymy aż dwa filmy – „Marona – psia opowieść” autorstwa Anca Damian i „Tajemnica Raoula Taburina” w reżyserii Pierre’a Godeau.

17:00 „Marona – psia opowieść”

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się o czym myślą psy? Jak wygląda los psów, szczególnie tych nierasowych? Niewielka suczka Marona trafia w ręce coraz to nowych opiekunów. Każdy z nich nadaje jej nowe imię, jednak nie potrafi zbudować dla niej stałego miejsca. Odpowiemy sobie na pytania co to znaczy miłość i szczęście, szczególnie z psiej perspektywy.

„Marona”, jak mówi Anca Damian, „jest wciągająca i zabawna, gdzieś na styku sztuki wizualnej i muzyki. Kiedy się śmiejemy i płaczemy, w końcu bezwarunkowo odczuwamy miłość i czułość, za którą wszyscy tęsknimy.”

19:00 Tajemnica Roaula Taburina

Raoul Taburin jest ekspertem w naprawianiu rowerów. Skrywa jednak jedną, bardzo wstydliwą tajemnicę – nie potrafi jeździć na rowerze. Pierwsze próby przeprowadził jeszcze w dzieciństwie, jednak za każdym razem nie potrafił złapać równowagi. Czterdzieści lat później, mężczyzna poznaje osobę, przed którą nie będzie w stanie utrzymać tajemnicy – fotografa, który będzie chciał uwiecznić każdego mieszkańca na zdjęciu, a zwłaszcza rowerowego mistrza na jego własnym rowerze.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×