piątek, 11 czerwca 2021, 17:00-21:00

Zapraszamy na Familijne Kino Plenerowe
...i to podwójne! Mamy dla Was mały maraton filmowy, podczas którego pokażemy dwa niezwykłe filmy dla całej rodziny!  

"Marona - psia opowieść" (2019)  
to animowany film opowiadający historię suczki Marony, która po wypadku wspomina swoich właścicieli. Psie smuteczki opowiedziane są biografią zwierzaka od szczenięcia aż do chwili wypadku, wypełnioną chwilami radości i przykrych zdarzeń.  

"Tajemnica Raoula Taburina"" (2018)  
to fabularny film o skrzętnie skrywanej, dość zabawnej tajemnicy. Tytułowy bohater jest cenionym ekspertem naprawiającym rowery, który... sam nie potrafi jeździć na tym jednośladzie!
Sekret Raoula może wyjść na jaw, kiedy do miasteczka przybywa fotograf chcący uwiecznić każdego mieszkańca, w tym oczywiście rowerowego mistrza jadącego na... zgadnij czym?   Losy Marony i Raoula w pełni poznasz podczas plenerowego seansu na Wartogłowcu! WSTĘP WOLNY   piątek, 28 maja 2021 r., g. 17.00 i 19.00
  Plac przy SP nr 8, ul. Cmentarna // Tychy Wartogłowiec Wydarzenie organizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego dla Miasta Tychy na rok 2021.

ul. Cmentarna 54
43-100 Tychy
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×