Zielona Pracownia - Gabinet Kosmetyki Mobilnej

Informacje

Zielona Pracownia – gabinet kosmetyki mobilnej, powstał z myślą o Tobie. W trosce o Twoje zdrowie, dobre samopoczucie i świadomość własnej wartości. Abyś zawsze czuła się kobietą piękną, pewną siebie i pełną entuzjazmu. Mężczyzną zadbanym, atrakcyjnym i przebojowym.

Cieszę się, że tutaj jesteś. Razem możemy wiele osiągnąć i wykorzystać moje 13-letnie doświadczenie pracy w branży kosmetycznej. Rozpocznijmy wspólnie nowy rozdział z kosmetyką pełną zieleni i natury. Opartej na naturalnych metodach znanych od wieków, ale i z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi. Przekonaj się, że będąc bliżej natury, poczujesz się wyjątkowo!

Sprzęt, który posiadam, jest w pełni mobilny, dlatego nie musisz tracić czasu i fatygować się do salonu, bo… salon przyjedzie do Ciebie! Zabiegi gabinetu kosmetyki mobilnej Zielona Pracownia obywają się z dojazdem do klienta na terenie Tychów oraz pobliskich miejscowości.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.