Moniuszki 16
43-100 Tychy
www.pracowniazielona.pl
PracowniaZielona/
kontakt@pracowniazielona.pl
tel.: 536317873

Zielona Pracownia – gabinet kosmetyki mobilnej, powstał z myślą o Tobie. W trosce o Twoje zdrowie, dobre samopoczucie i świadomość własnej wartości. Abyś zawsze czuła się kobietą piękną, pewną siebie i pełną entuzjazmu. Mężczyzną zadbanym, atrakcyjnym i przebojowym.

Cieszę się, że tutaj jesteś. Razem możemy wiele osiągnąć i wykorzystać moje 13-letnie doświadczenie pracy w branży kosmetycznej. Rozpocznijmy wspólnie nowy rozdział z kosmetyką pełną zieleni i natury. Opartej na naturalnych metodach znanych od wieków, ale i z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi. Przekonaj się, że będąc bliżej natury, poczujesz się wyjątkowo!

Sprzęt, który posiadam, jest w pełni mobilny, dlatego nie musisz tracić czasu i fatygować się do salonu, bo… salon przyjedzie do Ciebie! Zabiegi gabinetu kosmetyki mobilnej Zielona Pracownia obywają się z dojazdem do klienta na terenie Tychów oraz pobliskich miejscowości.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×