środa, 28 października 2020, 13:00-15:00

Wierzyć można na słowo, a jak NIE MA słów...?
Serdecznie zapraszamy na premierowy pokaz spektaklu ,,NIE-MA” dedykowany najmłodszym widzom, którzy wraz z rodzicami będą mogli odkryć magiczną przestrzeń teatru, specjalnie zaaranżowaną i dostosowaną do potrzeb małych dzieci. W spektaklu, twórcy, są na wyciągnięcie ręki i wszystko, co dzieje się na scenie, odbywa się w bliskiej relacji z małą widownią.
Teatr Malutki to miejsce, w którym mogą wydarzyć się rzeczy niezwykłe.

28 października 2020, godz. 11:00, 13:00

Teatr Mały Tychy, ul. ks. kard. A.Hlonda 1
Cena: 40 zł ( dziecko+1 opiekun)
Scenariusz i Reżyseria: Anna Białoń, Joanna Piwowar-Antosiewicz
Muzyka: Marta Piwowar-Wierzbicka, Joanna Piwowar-Antosiewicz
Instrumenty smyczkowe: Paweł Odorowicz
Scenografia i kostiumy: Joanna Martyniuk
Choreografia: Monika Szpunar
Występują: Anna Białoń, Joanna Piwowar-Antosiewicz
Spektakl przeznaczony dla dzieci 1-4 lat!
Każdy spektakl poprzedzają 30-minutowe warsztaty rodzinne wprowadzające do spektaklu.

WARTO WIEDZIEĆ !


Bardzo zależy nam, aby wszyscy nasi goście czuli się wyjątkowo, bezpiecznie i komfortowo – tak, by w jak najpełniejszy sposób mogli doświadczać sztuki.
Poniżej znajdziecie kilka wskazówek, które, mamy nadzieję, pomogą Wam zaplanować wizytę i cieszyć się spędzonym u nas czasem.
Planując udział w wydarzeniach Teatru Malutkiego pamiętajcie, że warto przyjść wcześniej, by dać dziecku czas na oswojenie się z przestrzenią i przygotowanie do udziału w wydarzeniu – stąd warsztaty rodzinne wprowadzające do spektaklu na 30 minut przed każdym ze spektakli.
Na miejscu będzie czekał na Was kącik do pielęgnacji malucha, a także przestrzeń do zabawy i relaksu.
Pamiętajcie, że spontaniczne reakcje dzieci są wspaniałe! Cieszymy się, gdy dzieci śmieją się i żywo reagują na to, co dzieje się na scenie, a głosy dorosłych są bardzo donośne i przeszkadzają naszym widzom.
W trosce o bezpieczeństwo dzieci, prosimy aby w trakcie spektaklu pozostały one na widowni (o ile artyści wyraźnie nie zaproszą ich na scenę). Prosimy również by dziecku towarzyszył jeden opiekun.
Jeśli dziecko poczuje się niekomfortowo lub zacznie płakać – spróbujcie stanąć z tyłu lub wyjść na moment z sali, by dać mu chwilkę na uspokojenie. Zawsze możecie wrócić!
Początek spektaklu jest bardzo ważny, a małe dzieci łatwo się rozpraszają, dlatego spóźnialskich nie wpuszczamy.
Na widownię wchodzimy lub raczkujemy bez butów ! Tuż przy scenie przygotujemy miejsce, gdzie będzie można pozostawić obuwie.

Hlonda 1
43-100 Tychy
http://www.teatrmaly.tychy.pl/
teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl
tel.: +48322272067
Miejsce wydarzenia

Teatr Mały Tychy

Hlonda 1
43-100 Tychy

Teatr Mały prowadzi stałą działalność teatru impresaryjnego, co umożliwia dostosowanie repertuaru do zainteresowań mieszkańców i realizację misji, aby każdy widz, niezależnie od wieku, upodobań i zasobności portfela, choć raz w miesiącu znalazł coś dla siebie. Sala widowiskowa liczy 426...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×