Grupa Luxpol

Informacje

Maseczki bawełniane, wielokrotnego użycia.

Można je sterylizować poprzez gotowanie, pranie, prasowanie oraz przez umieszczenie w mikrofalówce na min 3 m.

Przyłbice ochronne z podnoszoną osłoną.

Wykonana z przeźroczystego, specjalistycznego materiału PETG (z atestami), mocowana na pasku z zapięciem na rzep z możliwością regulacji średnicy opaski. Osłona podnoszona. Produkt wielokrotnego użytku, materiały mogą być dezynfekowane preparatami na bazie alkoholu.

Przyłbice ochronne STANDARD.

Wykonana z przeźroczystego, specjalistycznego materiału PETG (z atestami), mocowana na pasku z zapięciem na rzep z możliwością regulacji średnicy opaski. Produkt wielokrotnego użytku, materiały mogą być dezynfekowane preparatami na bazie alkoholu.

Osłona z przeźroczystego poliwęglanu

Osłona wykonana z bezbarwnego plexi o grubości 4 mm. Dzięki dołączonym nóżką osłona jest stabilna i może zostać postawiona na biurkach i ladach.

Czyszczenie środkami dezynfekcyjni na bazie alkoholu.

Istnieje możliwość umieszczenia na osłonie dowolnego nadruku. Kształt i rozmiar osłony może być dowolny.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.