Zgrany Duet

Informacje

Zajmujemy się wypiekaniem chleba w 100% z mąk razowych na naturalnym zakwasie, którego proces produkcji trwa około 12 godzin. Dzięki temu chl eb zachowuje świeżość bez dodawania konserwantów, spulchniaczy i polepszaczy.
Nasze słodkie wypieki wyróżniają się autorskimi recepturami. Wszystkie powstają z potrzeby serca i smaku, aby cieszyć się pysznościami nie rezygnując z dbania o zdrową dietę i szczupłą sylwetkę.
Wiele produktów jest przyjaznych dla osób niejedzących cukru, glutenu lub laktozy.

Warunki zakupów:

Prowadzimy sprzedaż w określonych punktach, oraz z dostawą w okolicach Tychów i Katowic. Minimalne zamówienie 35 zł. Na terenie Tychów dostawa bezpłatna, poza obszarem do 10 km - 10 zł, 15 km - 15 zł, 20 km - 20zł. mierzone od centrum Tychów. Zamówienia realizujemy do 48 godzin, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny celem ustalenia godziny i daty dostawy. 

Firma funkcjonuje bez siedziby ogólnodostępnej. 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.