Tichauer Restaurant

Informacje

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 13:00-22:00
sobota - niedziela 12:00-22:00

Sercem Browaru Obywatelskiego jest restauracja, podobnie jak sercem śląskiego domu jest kuchnia. Książęta von Pless ucztowali w pałacach, robotnicy zakładów przemysłowych spotkali się w szynkach, a my zapraszamy do Tichauer Restaurant. Na stołach króluje kuchnia europejska. W karcie znajdziemy również tradycyjne dania mięsne oraz wyśmienite desery z kultowym już tortem agrestowym na czele. Goście przeniosą się tutaj w podróż pełną smaków i aromatów.  Menu restauracji składa się z autorskich dań przywiezionych z rozmaitych zakątków świata.

Zdolni kucharze wkładają całe serce do swoich potraw i dzielą się pasją do kuchni europejskiej ze szczególnym wskazaniem kuchni browarniczej, w której dominują soczyste mięsa – w szczególności fenomenalna wołowina. W restauracji potrawy a la Carte doskonale komponują się ze świeżością piwa Tichauer.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.