Browarowa 21
43-100 Tychy
tichauer-restaurant.pl
tichauer.restaurant
restaurant@tichauer.pl
tel.: +48 601 890 964
Sercem Browaru Obywatelskiego jest restauracja, podobnie jak sercem śląskiego domu jest kuchnia. Książęta von Pless ucztowali w pałacach, robotnicy zakładów przemysłowych spotkali się w szynkach, a my zapraszamy do Tichauer Restaurant.
W historycznym wnętrzu króluje europejska kuchnia z tradycyjnymi potrawami mięsnymi. Potrawy á la Carte świetnie komponują się ze świeżością piwa Tichauer. A szef kuchni w porze lunchu od poniedziałku do piątku zaprasza na danie dnia.
 
Do restauracji Tichauer Restaurant w Browarze Obywatelskim zapraszamy codziennie od godziny 12:00 do 22:00. Serwujemy potrawy sezonowe i dzielimy się pasją do kuchni europejskiej ze szczególnym wskazaniem kuchni browarczniej, w której dominują soczyste mięsa i fenomenalna wołowina. Dania przygotowuje zespół zdolnych kucharzy oraz szef kuchni.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×