Przed nami już jedenasty Festyn w parafii pw. św. Ojca Pio na Mąkołowcu. Niedziela, 16 września upłynie pod znakiem muzyki i dobrej zabawy. Począwszy od godziny 15.00 przygotowano wiele atrakcji dla całych rodzin, a zwieńczeniem wspólnego popołudnia będzie koncert Antoniny Krzysztoń z zespołem.
Ponadto dla najmłodszych uczestników przygotowano gry i zabawy, malowanie buziek, bujaki, zamki, trampolinę i popcorn. Będzie możliwość spotkania z rycerzami połączona z pokazem walk, a także możliwość posilenia się w bufecie serwującym grochówkę, kiełbasę z grilla, pajdy chleba z pasztetem z dzika i ciasta własnego wypieku oraz napoje. Chętni będą mogli wziąć udział w loterii z nagrodami.
Tematem tegorocznego Festynu są: „Muzyczni idole”. Prosimy, aby przyjść w przebraniach ulubionych wykonawców muzycznych. Te wzbudzające największe zainteresowanie zostaną nagrodzone!
Program:
15.15 - 18.00 – Zespół „Talk ABout” (blok muzyczny)
19.00 – Antonina Krzysztoń z zespołem (koncert poezji śpiewanej)
Organizatorzy: Parafia św. Ojca Pio z Mąkołowca oraz Miejskie Centrum Kultury w Tychach