ul. Edukacji 7
43-100 Tychy
http://www.stadionova.pl/
stadionova.tychy
poczta@stadionova.pl
tel.: +48 535 333 233

Stadionova to miejsce, gdzie przez cały rok można miło spędzić czas, spotkać się ze znajomymi, rodziną, posłuchać dobrej muzyki na żywo, obejrzeć transmisje wydarzeń sportowych przy dobrym jedzeniu i piciu. Zjesz u nas smaczny, zdrowy obiad, lunch albo kolację, a także przepyszny deser lub lody, napijesz się dobrej kawy, herbaty, świeżego soku, a także pysznego piwa i czegoś mocniejszego. 

Nasz pub i restauracja mieszczą się w budynku Stadionu Miejskiego w Tychach, z własnym, niezależnym wejściem. Mamy także własny taras z widokiem na murawę stadionu, gdzie swoje mecze gra GKS Tychy. Z tarasu będzie można oglądać mecze oraz wydarzenia sportowe i kulturalne odbywające się na stadionie.

Nasza restauracja, jeszcze przed publicznym otwarciem, przez 3 tygodnie działała jako UEFA Hospitality Lounge zapewniając posiłki pracownikom UEFA obsługującym turniej oraz gościom VIP podczas meczów.

Będziemy organizować imprezy firmowe i okolicznościowe, urodziny, wesela. Ilość miejsca, którym dysponujemy, pozwoli nam organizować imprezy zamknięte, bez ograniczania funkcjonowania pubu.

Podczas meczów i wydarzeń sportowych na stadionie mamy czynne 4 punkty gastronomiczne, gdzie serwujemy pyszne zapiekanki, hot-dogi i kiełbaski oraz napoje i piwo.

W naszej ofercie mamy także catering. 

Stadionova to:

  • prawie 1000 metrów kwadratowych
  • pub na dwóch kondygnacjach
  • dobrze zaopatrzony bar i przednie piwo
  • wielkie ekrany telewizyjne i transmisje sportowe dobrej piłki i innych dyscyplin
  • prawie 200 metrów kwadratowych w części restauracyjnej
  • interesujące menu stałe i sezonowe
  • 150 metrów tarasu z widokiem na murawę Stadionu Miejskiego
  • plac zabaw dla dzieci na tarasie od wiosny do jesieni

Zapraszamy mieszkańców Tychów i całego Górnego Śląska i Zagłębia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×