Tyski Ruch Klasyków

Informacje

Jako Tyski Ruch Klasyków, jesteśmy grupą maniaków motoryzacji, zrzeszającą wszystkich miłośników klasycznych pojazdów.
Nie ważne czy posiadasz zabytkowy rower, motorynkę czy grzmiącego Amerykańskiego klasyka, każdy jest mile widziany! Nawet jeśli nie posiadasz nic z tych rzeczy, zawsze serdecznie zapraszamy na nasze spotkania gdzie można poznać ciekawych ludzi i jeszcze ciekawsze maszyny.
Staramy się tchnąć nieco życia w Tyską scenę automobilizmu, chcemy aby każdy miał szansę w naszym mieście pokazać swojego klasyka szerszemu gronu odbiorców, aby niesamowite pojazdy nie kurzyły się w garażach tylko dumnie przemierzały Tyskie ulice razem z nami.
Również prócz samej edukacji historycznej i podtrzymywania tradycji skupiamy się również na bezpieczeństwie w ruchu drogowym, na naszych spotkaniach można znaleźć ekspertów, którzy pokażą nam jak wygląda jazda pod wpływem alkoholu poprzez specjalne gogle, czy też ratownicy medyczni pokażą jak poprawnie wykonać czynności ratujące życie. Także nie tylko piękne samochody i luźna atmosfera a przede wszystkim bezpieczeństwo i edukacja.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.