Śląska Giełda Kwiatowa

Informacje

Śląska Giełda Kwiatowa od ponad 25 lat jest centralnym miejscem rozwoju i wymiany handlowej branży kwiatowej i ogrodniczej na terenie południowej Polski. Zasięg jej działania nie ogranicza się jednak jedynie do Polski, coraz więcej klientów przyjeżdża z Republiki Czeskiej i Słowacji.
Giełda zajmuje powierzchnię ponad 50 tyś m kwadratowych, na której operuje ponad 800 podmiotów gospodarczych specjalizujących się w handlu hurtowym. Na początku 2006 roku została otwarta Hala Kwiatów o powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych, wewnątrz której utrzymywana jest temperatura gwarantująca utrzymanie towaru w odpowiedniej jakości.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.