Tyskie Hale Targowe

Informacje

Tyskie Hale Targowe usytuowane są na ponad 14 000 m2 powierzchni użytkowej, którą tworzą: dwukondygnacyjny budynek hali głównej i pawilony zewnętrzne. Dogodna   lokalizacja w centrum miasta, rozległy, bezpłatny parking oraz doskonałe połączenia komunikacyjne   sprawiają, że zakupy na THT są łatwe i przyjemne.

Na terenie THT mieści się obecnie prawie 500 stanowisk handlowych z branży : spożywczej, odzieżowej, przemysłowej, konfekcyjnej i usługowej. Można tu kupić świeże pieczywo, nabiał, owoce, warzywa czy mięso. Można też zamówić uszycie na miarę odzieży, nabyć obuwie, kwiaty, artykuły gospodarstwa domowego, przetwory własnej roboty czy naprawić buty i torebki.

Najbardziej rozpoznawalną wizytówką tego miejsca jest Hala Mięsna. Zakupy właśnie tutaj  - robiła jedna z najlepszych restauratorek w kraju - Magda Gessler. Sprzedawane tu mięso i wedliny są najwyższej jakości, pochodzą z małych, krajowych gospodarstw i od lokalnych wytwórców. Zakupy na  Tyskich Halach Targowych zapewniają bezpośredni kontakt z kupcami i producentami, czyli rozmowy i porady, które są istotą lokalnego handlu i bardzo ważnym elementem jakości życia w mieście.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.