Kancelaria Radcy Prawnego Dariusza Michalskiego

Informacje

Kancelaria bazuje na doświadczeniu i wiedzy radcy prawnego Dariusza Michalskiego, który w swojej karierze zawodowej sprawował funkcję m.in. prezesa zarządu spółki kapitałowej. Posiada bogate wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, jednostek samorządowych i osób prywatnych. Jednocześnie - w trosce o dobro klienta - pozostaje otwarty na współpracę z radcami prawnymi i adwokatami mającymi wiedzę z zakresu innych gałęzi prawa, konsultując kluczowe posunięcia ze specjalistami w swoich dziedzinach.


Prowadzimy obsługę kilkudziesięciu podmiotów gospodarczych, wśród których znajdują się w szczególności: jednostki samorządu terytorialnego, samorządowe jednostki organizacyjne (w tym jednostki i zakłady budżetowe), spółki prawa handlowego, spółki komunalne, przedsiębiorcy indywidualni i stowarzyszenia. Zajmujemy się sprawami z zakresu przekształceń podmiotów gospodarczych, prawa administracyjnego, oświaty oraz prawa pracy.


Zaufanie naszych Klientów pozwoliło Kancelarii ugruntować stabilną pozycję na śląskim rynku usług prawniczych.


O sile Kancelarii stanowią również jej pracownicy, którzy mają na swoim koncie liczne wystąpienia przed sądami powszechnymi przede wszystkim w obszarze właściwości Sądów Okręgowych w Katowicach i Gliwicach. Wyróżniającym atutem Kancelarii jest również bogate doświadczenie w sprawach rozpatrywanych przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Gliwicach i Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.