LEGAL M

Informacje

LEGAL M to kancelaria prawna oparta na nowoczesnym modelu współpracy dedykowanym dla sektora MŚP. Prawo gospodarcze i podatki to obszar, na którym można albo odnosić korzyści, albo też tracić. Dlatego tak ważne jest wsparcie doradcy podatkowego i adwokata. Powierzając sprawy wyspecjalizowanej kancelarii prawa gospodarczego i podatkowego nie tylko oszczędzasz czas i ograniczasz koszty, ale przede wszystkim zyskujesz pewność co do stosowanych rozwiązań. Podejmowane działania są zawsze poprzedzone analizą ekonomiczną i analizą ryzyka prawnego oraz dopasowane do twoich celów i oczekiwań.

Dobry prawnik wie doskonale, że jego rolą jest zapewnić bezpieczeństwo i korzyści ekonomiczne. Dlatego obok typowych czynności takich jak sporządzanie umów i dokumentów czy reprezentacja w postępowaniach, dostarczamy strategie prawne i planowanie podatkowe. Przy ciągłych zmianach prawa jest to kluczowe na konkurencyjnym i dynamicznym rynku. Sporą wartość dla klientów ma też dostęp do wiedzy i czynności z zakresu prawa karnego i karnego skarbowego. LEGAL M to gwarancja jakości i skuteczności świadczonej pomocy prawnej i podatkowej również dla klientów indywidualnych.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.