HAIR DESIGN STUDIO PARADISE

Informacje

HAIR DESIGN STUDIO PARADISE to nowoczesny salon zajmujący się kreowaniem wizerunku oraz stylizacją włosów. Naszą misją jest dawać radość i poczucie piękna, dostarczając bezpiecznych i wciąż udoskonalanych usług. Staramy się rozpoznawać Państwa oczekiwania i stale ulepszać nasze sposoby działania oraz postępować odpowiedzialnie.

 

Nasz zespół tworzą profesjonalni styliści, którzy starają się sprostać najwyższym wymaganiom!
Zatrzymaj się, wstąp, zajrzyj w siebie i odkryj to, co wiedzą już nasi specjaliści: "Wyglądamy tak pięknie jak pięknymi widzimy siebie". Tu dowiesz się, jak dostrzegać w sobie to, na co nie zwracasz uwagi, obudzisz wyobraźnię dla której jednymi granicami są te wyznaczone przez Ciebie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.