Sienkiewicza 7
43-100 Tychy
www.landers.pl
biuro@landers.pl
tel.: (32) 227 13 46

LANDER'S education&services założył w 2001 roku Wojciech Kostecki. Na przestrzeni 14 lat działalności, stale rozwijamy naszą ofertę edukacyjną, aby możliwie najpełniej spełniać oczekiwania naszych Klientów. W ten sposób udało nam się stworzyć jedną z najlepiej wyposażonych szkół językowych w regionie. Jednocześnie - jako jednostka indywidualna, nie będąca częścią sieci - udało nam się zachować PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ, gdzie nikt z naszych kursantów nie jest anonimowy, a nauka w LANDER'S to mile spędzony czas w towarzystwie przyjaciół.

Stała kadra lektorska i trenerska oraz wypracowany i sprawdzony system organizacji szkoleń zapewniają naszym kursantom osiąganie zamierzonych celów tj. umiejętności czynnego komunikowania się w języku obcym, potwierdzony Certyfikatem honorowanym na całym świecie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×