Szkoła Językowa Language Learning

Informacje

Współzałożycielem naszej szkoły jest Paul Price - native speaker, mieszkający w Polsce od 2003 roku.
W tym czasie ukończył kurs szkolący dla nauczycieli języka angielskiego TESOL (TESOL management course) i przez lata osiągnął duże umiejętności w nauczaniu, m.in. dzięki współpracy z najbardziej uznanymi szkołami językowymi na Śląsku. Wraz z wyselekcjonowaną grupą nauczycieli języka angielskiego i innych języków obcych, Paul postanowił stworzyć własną szkołę językową.

Skupiamy się głównie na różnych aspektach nauki języka angielskiego. W swojej ofercie mamy także kursy  języków: niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Nasz oferta obejmuje różnego rodzaju kursy od angielskiego dla dzieci i kursy gimnazjalne oraz przygotowujące do matury, przez naukę dla dorosłych, a zwłaszcza dla firm aż po specjalistyczne kursy językowe przygotowujące do certyfikowanych egzaminów językowych.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.