SPEAK UP

Informacje

Szkoła angielskiego Speak Up w Tychach mieści się w doskonałej lokalizacji – na Al. Bielskiej 92c, która jest jedną z głównych ulic w Tychach oraz arterią łączącą miasto z Katowicami.

Największym atutem naszej szkoły są znakomite rezultaty w nauczaniu, z których znane są kursy angielskiego Speak Up. Kursy oferują możliwość dopasowania metod i tempa nauczania do indywidualnych potrzeb, możliwości czasowych, finansowych oraz poziomu zaawansowania. Angielski w Tychach w szkole Speak Up to także indywidualna ocena na każdym etapie nauki oraz współpraca z metodykiem (Head of Studies). Dzięki Speak Up, nauka angielskiego w Tychach to efekty, które można porównać z nauką "na żywo" w krajach anglojęzycznych. Speak Up to także najlepsze kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów (University of Cambridge ESOL Examinations).

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.