Aleja Bielska 92C
43-100 Tychy
https://speak-up.pl
media_su@lsp.edu.pl
tel.: 801 322 422

Szkoła angielskiego Speak Up w Tychach mieści się w doskonałej lokalizacji – na Al. Bielskiej 92c, która jest jedną z głównych ulic w Tychach oraz arterią łączącą miasto z Katowicami.

Największym atutem naszej szkoły są znakomite rezultaty w nauczaniu, z których znane są kursy angielskiego Speak Up. Kursy oferują możliwość dopasowania metod i tempa nauczania do indywidualnych potrzeb, możliwości czasowych, finansowych oraz poziomu zaawansowania. Angielski w Tychach w szkole Speak Up to także indywidualna ocena na każdym etapie nauki oraz współpraca z metodykiem (Head of Studies). Dzięki Speak Up, nauka angielskiego w Tychach to efekty, które można porównać z nauką "na żywo" w krajach anglojęzycznych. Speak Up to także najlepsze kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów (University of Cambridge ESOL Examinations).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×