Eco Looksusowa

Informacje

Sprawnie doprowadzamy pojazdy do błysku, bez zarysowań, ale także – bez szkody dla środowiska. Świadomie promujemy przyjazne mu rozwiązania wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne w naszej myjni samochodowej.

Udowadniamy, że taką jakość i estetykę jest w stanie zaoferować tylko myjnia samochodowa wykorzystująca najwyższej jakości urządzenia i środki czyszczące. Tychy od dawna potrzebowały aby powstała taka myjnia jak nasza, co potwierdza rosnąca liczba stałych Klientów, niewyobrażających sobie powrotu do tradycyjnej myjni szczotkowej ze wszystkimi jej niedogodnościami.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.