Aktualności

Uchwała Rady Miasta Tychy zgodna z prawem

06.05.10

W dniu 6 maja br. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach uchylił rozstrzygnięcie nadzorcze Wojewody Śląskiego dotyczące uchylenia uchwały Rady Miasta Tychy o umiejscowieniu tablicy pamiątkowej na pomniku Powstańców Ślaskich w Tychach Czułowie, którego uroczyste odsłonięcie nastąpiło w dniu 3 maja br.

Tychy stawiają na dwa kółka!

06.05.10

W Tychach niedługo będzie ponad 100 km ścieżek rowerowych. Materiał o kolejnej inwestycji w mieście ukazał się w TVP 3 Katowice.

Zbiórka zużytego sprzętu

04.05.10

Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami i Energetyki Odnawialnej „MASTER” Sp. z o.o. wspólnie z Urzędem Miasta Tychy, zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do udziału zbiórce sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Kolejna wymiana młodzieży w Berlinie

30.04.10

W dniach od 17 do 24 kwietnia 2010 roku odbyła się niemiecko – polsko – białoruska wymiana młodzieży w Berlinie.

Absolutorium dla Prezydenta Miasta

30.04.10

Na ostatniej sesji Rady Miasta Tychy, w dniu 29 kwietnia br., Prezydent Miasta Andrzej Dziuba otrzymał absolutorium z wykonania budżetu miasta Tychy za 2009r.

Rezygnacja z funkcji Zastępcy Prezydenta ds. Infrastruktury

30.04.10

Od 28 kwietnia br. Henryk Borczyk nie pełni funkcji Zastępcy Prezydenta Miasta Tychy ds. Infrastruktury. Złożona rezygnacja ma związek z wygraniem konkursu i objęciem funkcji prezesa zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Katowicach (firma należy do grupy Tauron).

Seminarium Regionalnej Izby Gospodarczej

28.04.10

Regionalna Izba Gospodarcza zaprasza na cykl seminariów: "Kryzys? Nie dla nas!" Wykorzystanie funduszy unijnych w przeciwdziałaniu skutkom spowolnienia gospodarczego.

Podpisanie umowy z Perbo-Projekt Sp z o.o.

26.04.10

W dniu 26 kwietnia br. została podpisana umowa pomiędzy Urzędem Miasta Tychy a firmą Perbo-Projekt Sp z o.o. z Krakowa, która wygrała przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej stadionu miejskiego w Tychach.

Imprezy w Tychach

26.04.10

Program imprez zorganizowanych przez Miejskie Centrum Kultury, które odbędą się w Tychach w dniach 2 i 3 maja br.

Rozstrzygnięcie konkursu i wystawa

26.04.10

W dniu 28.04.2010 o godzinie 10:00 w Urzędzie Miasta Tychy przy Al. Niepodległości 49 na pierwszym piętrze skrzydło A zostanie otwarta wystawa prac złożonych w ramach konkursu zorganizowanego przez Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. na Opracowanie projektu koncepcyjnego zagospodarowania terenu osi zielonej w Parku Miejskim w Tychach wraz z projektem koncepcyjnym osi wodnej i obiektów wodnych. Laureatom konkursu zostaną wręczone przyznane nagrody.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×