Aktualności

Spacerkiem po Tychach- zapraszamy

13.11.08

W sobotę, 15 listopada, zapraszamy wszystkich miłośników naszego miasta na niezwykły spacer po Tychach, śladami PRL.

MBP na Prezentacjach Bibliotecznych

10.11.08

Tyska Biblioteka już w najbliższy piątek będzie uczestniczyć w Katowickich Prezentacjach Bibliotecznych. W ubiegłym roku naszą MBP wyróżniono za najciekawszą prezentację.

Kolejne etapy budowy kanalizacji

10.11.08

Rozpoczynają się kolejne etapy budowy kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach”.

Szefowie Misji Olimpijskiej w Tychach

10.11.08

Lodowisko już teraz prezentuje się imponująco a prace modernizacyjne zakończą się na czas - z takim przeświadczeniem wyjechali z Tychów przedstawiciele Misji Olimpijskiej.

Konsultacje społeczne-program dotyczący osób niepełnosprawnych

06.11.08

„Powiatowy Program działań na rzecz osób Niepełnosprawnych na lata 2009 – 2013” - prosimy o opinie.

Miasto konsultuje programy - prosimy o opinie

06.11.08

Do 24 listopada br. będą trwały konsultacje społeczne projektów przygotowanych przez Miasto: Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii, Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejskiego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

Drewniany fragment wodociągu w Muzeum

06.11.08

Najstarszy tyski wodociąg jest już w naszym Muzeum. Fragmenty drewnianej rury wodociągowej, które wróciły po wykonaniu prac konserwatorskich oraz po ekspertyzie dendrologicznej, można oglądać na wystawie „Osiem wieków historii Tychów i dzielnic podmiejskich”.

Obchody Święta Niepodległości w Tychach

03.11.08

Już od czwartku w Tychach rozpoczynają się uroczystości poświęcone odzyskaniu niepodległości przez Polskę. 6 listopada o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy przygotowanej przez Miejskie Centrum Kultury oraz Muzeum Miejskie w Tychach.

II Tyskie Sympozjum Historyczne

03.11.08

Tychy w czasach wojen to temat Sympozjum Historycznego, które już jutro odbędzie się w Muzeum Miejskim w Tychach.

Kolejne etapy budowy kanalizacji

03.11.08

Już ponad 100 kilometrów mierzy nowa kanalizacja w Tychach, budowana ze środków europejskich. W najbliższych dniach, w związku z trwającymi pracami, na terenie miasta mogą wystąpić utrudnienia komunikacyjne.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×