Aktualności

Młodzieżowa Akcja Obywatelska "20 lat wspólnie" w Tychach

13.05.10

Tyscy uczniowie wzięli udział w Młodzieżowej Akcji Obywatelskiej „20 lat wspólnie”, Kampanii edukacyjnej prowadzonej w ramach Roku Historii Najnowszej – inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Bezpłatne szczepienia przeciw HPV

13.05.10

W Tychach trwa realizacja programu profilaktyki raka szyjki macicy – bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewcząt z rocznika 1998 (514 osób), zameldowanych w Tychach.

Otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych "Wakacje 2010"

13.05.10

Prezydent Miasta Tychy ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych w 2010 roku, w zakresie przeciwdziałania patologiom społecznym – „WAKACJE 2010”.

Podpisanie umowy z organizatorem Tour de Pologne

12.05.10

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miasta w Tychach prezydent miasta, Andrzej Dziuba podpisał umowę z Czesławem Langiem, organizatorem Tour de Pologne. Tychy będą miejscem startowym IV etapu Tour de Pologne, który odbędzie się 4 sierpnia br. i będzie przebiegał na trasie Tychy - Cieszyn.

XIII Mityng w Biegach Przełajowych

11.05.10

12 maja 2010 r. Sekcja Terenowa Olimpiad Specjalnych „Pryzmat”, działająca przy Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Święta Faustyna w Tychach, organizuje dla zawodników wszystkich sekcji Olimpiad Specjalnych z województwa śląskiego XIII Mityng w Biegach Przełajowych.

Casting do filmu!

11.05.10

Zapraszamy dwudziestoletnich tyszan na casting do filmu promującego Tychy. Odbędzie się on 15 maja o 20.00 w pubie Corrida (al. Jana Pawła II 40). Chętni muszą być tyszanami urodzonymi w 1990 roku. Innych warunków nie ma – każdy ambitny, otwarty, pomysłowy dwudziestolatek może zostać twarzą naszego miasta!

"TYCHY 2 DYCHY" - podsumowanie 20-lecia samorządu

11.05.10

W Tychach rusza kampania "TYCHY 2 DYCHY" podsumowująca dwadzieścia lat samorządu. Dwadzieścia lat tyskiego samorządu, to dwadzieścia lat zmian, inwestycji, ważnych dla miasta decyzji. W kampanii "TYCHY 2 DYCHY" zostaną one zobrazowane. Do akcji zaproszeni są młodzi tyszanie, którzy – tak jak nasz samorząd – urodzili się dokładnie dwadzieścia lat temu, w 1990 roku. Dzisiaj chcemy zaprosić ich do wspólnej zabawy i kreowania tej wyjątkowej akcji promocyjnej miasta Tychy!

Przekazanie przez Tychy akcji RPWiK innym gminom

11.05.10

W spotkaniu, zorganizowanym w Urzędzie Miasta w Tychach, w dniu 10.05.2010 r uczestniczyły gminy, na terenie których Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna prowadzi działalność, tj.: Bieruń, Bojszowy, Brzeszcze, Czechowice - Dziedzice, Kobiór, Lędziny, Łaziska Górne, Orzesze, Wyry.

Zwiększenie bezpieczeństwa w tyskich autobusach i trolejbusach

07.05.10

W mijającym tygodniu w Urzędzie Miasta w Tychach, odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Andrzeja Dziuby z przedstawicielami tyskich: MZK (Miejskiego Zakład Komunikacji), PKM (Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej) i TLT (Tyskich Linii Trolejbusowych), ponadto Miejskiej Komendy Policji i Związku Zawodowego Kierowców Autobusów i Trolejbusów.

12. Festyn Franciszkański

07.05.10

Już po raz 12 w parku św. Franciszka obok klasztoru Ojców Franciszkanów w Tychach Paprocanach odbędzie się FESTYN FRANCISZKAŃSKI. Festyn odbywa się od 1998 roku (z roczną przerwą).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×