Aktualności

Ostatnia szansa, aby zwiedzić popularne wystawy w Muzeum Miejskim

04.04.08

Do 16 kwietnia mają czas Ci, którzy nie widzieli jeszcze popularnych wystaw Muzeum Miejskiego w Tychach (Jak powstaje dzieło, Tyski kościół i jego proboszcz. W 100-lecie rozbudowy kościoła p.w. św. Marii Magdaleny, Huta Paprocka, Sto lat z życia miasta.Tychy i tyszanie w XX wieku).

Tychy – utrudnienia w ruchu - budowa kanalizacji

03.04.08

W związku z budową w Tychach kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach” na terenie miasta w najbliższych dniach będą występowały utrudnienia komunikacyjne.

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie budowy kanalizacji

03.04.08

3 i 9 kwietnia zapraszamy mieszkańców dzielnic Mąkołowiec, Wilkowyje, Jaroszowice i Wygorzele na spotkanie w sprawie budowy kanalizacji.

Fontanna na tyskim rynku już tryska

02.04.08

Fontanna z wydrami została uruchomiona 28 marca i będzie czynna ponad pół roku

„Ciąża bez alkoholu" z wyróżnieniem

02.04.08

„Ciąża bez alkoholu" to kolejna ogólnopolska kampania profilaktyczna, w której wyróżniono Tychy. Spośród 683 uczestników, Tychy znalazły się w pierwszej dwudziestce nagrodzonych.

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

02.04.08

Test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, jazda rowerem po torze przeszkód i zmagania w miasteczku pełnym znaków drogowych - to wszystko czeka uczestników dwudniowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

sKUPmY się na problemie i sprzątajmy po swoich zwierzakach

01.04.08

Choć wiele osób narzeka na zanieczyszczone ulice i parki, widok osoby sprzątającej po psie należy do rzadkości. Dlatego też chcemy zachęcić i ułatwić opiekunom psów sprzątanie po swych czworonogach.

Ostatni dzień życia papierowych dowodów

31.03.08

Od jutra wszystkie papierowe dowody osobiste tracą ważność. Wymiana starych dokumentów na nowe trwała w całym kraju 7 lat.

60 tyszan na pierwszych zajęciach z samoobrony

31.03.08

58 lat ma najstarszy uczestnik kursu samoobrony, który rozpoczął się w sobotę w Tychach. Zgłosiło się na niego aż 60 kursantów.

Sprzątajmy po swoich psach!

28.03.08

sKUPmY się na problemie - to hasło kampanii, która rusza w Tychach.Choć wiele osób narzeka na zanieczyszczone ulice i parki, widok osoby sprzątającej po psie należy do rzadkości. Dlatego też chcemy zachęcić i ułatwić opiekunom psów sprzątanie po swych czworonogach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×