Aktualności

Konsultacje społeczne Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

29.08.08

Do 26 września mają czas mieszkańcy Tychów, aby wypowiedzieć się na temat Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Właśnie rozpoczęły się konsultacje społeczne projektu.

Wodociąg z XIX wieku w Muzeum Miejskim w Tychach

28.08.08

Muzeum Miejskie w Tychach otrzymało fragment wodociągu z XIX wieku. Znalezisko zostało odkryte przy okazji budowania kanalizacji w Starych Tychach.

W Tychach o FAS

28.08.08

„Świat bez FAS – to się da osiągnąć” to tytuł bezpłatnej konferencji, na którą Urząd Miasta Tychy zaprasza wszystkich mieszkańców już 5 września. Rozpocznie się ona o godzinie 10.00 w sali 102. Będzie można wysłuchać i porozmawiać ze specjalistami na temat negatywnego wpływu alkoholu na płód, objawów, leczenia i zapobiegania FAS wśród dzieci.

Fragment wodociągu z XIX wieku odkryty w Tychach

25.08.08

Podczas budowy nowej kanalizacji w dzielnicy Stare Tychy odkryto fragment wodociągu pochodzący z XIX wieku.

Kolejne etapy budowy kanalizacji

25.08.08

W związku z budową w Tychach kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach” na terenie miasta w najbliższych dniach mogą wystąpić utrudnienia komunikacyjne.

Port Pieśni Pracy w Tychach 30 – 31 sierpnia

22.08.08

Dwa dni muzyki szantowej w najlepszym wydaniu, nauka tańca w rytm pieśni mórz i oceanów oraz wiele innych atrakcji czeka na wszystkich, którzy 30 i 31 sierpnia 2008 roku zdecydują się odwiedzić Ogólnopolski Festiwal Port Pieśni Pracy w Tychach.

Sesja Rady Miasta Tychy

22.08.08

W najbliższy czwartek (28 sierpnia) o godz. 14.00 w sali nr 102 Urzędu Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49 odbędzie się Sesja Rady Miasta Tychy.

Pieniądze dla zdolnych i zaangażowanych

21.08.08

Zdolni, zaangażowani w pracę na rzecz miasta studenci z Tychów do końca września mają czas, aby starać się o przyznanie stypendium „Quid discis tibi discis” (czegokolwiek się uczysz, dla siebie się uczysz).

Rusza II edycja zajęć terapeutycznych Metodą Simontona

20.08.08

Już 9 września o godz. 17:00 odbędzie się pierwsze spotkanie, na które zaprasza Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Kaliksta I.

Muzeum Miejskie zmiania godziny otwarcia

19.08.08

Od 1 września zmieniają się godziny otwarcia Muzeum Miejskiego w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×