Sport

Festyn "Witajcie wakacje"

26.06.13

W najbliższą niedzielę, 30 czerwca MOSiR Tychy zaprasza na Festyn "Witajcie wakacje", który odbędzie się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany.

II Tyski Wyścig Kolarski dla dzieci i młodzieży

20.06.13

W sobotę, 22 czerwca Kolarskie Towarzystwo Sportowe Tychy, przy udziale Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tychach organizuje II Tyski Wyścig Kolarski dla dzieci i młodzieży: „Pod Żyrafą”.

XV Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy

18.06.13

Już w najbliższą niedzielę, 23 czerwca MOSiR Tychy zaprasza na XV Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy! W tym roku trasa będzie wiodła z Paprocan do Jankowic, a zakończenie rajdu będzie miało miejsce w Cielmicach.

Ogólnopolski Turniej U-13 im. Alfreda Potrawy

13.06.13

W najbliższy weekend (15-16 czerwca) na dwóch tyskich obiektach piłkarskich odbędzie się Ogólnopolski Turniej U-13 im. Alfreda Potrawy o Puchar Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy. Po raz pierwszy w historii memoriału do Tychów zjadą młodzieżowe drużyny klubów występujących w Ekstraklasie.

V Bieg „Pod Żyrafą”

11.06.13

W najbliższą sobotę (15 VI) MOSiR Tychy już po raz kolejny zaprasza miłośników biegania do samego centrum miasta, czyli do Parku Miejskiego tuż obok Urzędu Miasta, na V Bieg "pod Żyrafą".

24-godzinny mecz dla hospicjum

10.06.13

14-15 czerwca w Tychach odbędzie się nietypowa impreza sportowa - całodobowy Mecz Piłki Nożnej! Piłka będzie w grze przez 24 godziny.

Rozpoczęcie sezonu żeglarskiego

10.06.13

W sobotę (8 VI) tyscy żeglarze uroczyście rozpoczęli sezon.O godzinie 11.00 w obecności Neptuna podniesiono banderę na maszt.

Czas na imprezy biegowe!

05.06.13

MOSiR Tychy zaprasza na czerwcowe imprezy biegowe.

"Święto Roweru" w Tychach

05.06.13

Klub Turystyki Kolarskiej "Gronie", Oddział PTTK w Tychach oraz Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY zapraszają na XVI Rajd Rowerowy "Święto Roweru", który odbędzie się w niedzielę (9 VI).

MOSiR ponownie zaprasza na Dzień Dziecka - 8 czerwca!

04.06.13

UWAGA! Impreza MOSiR Tychy pn. "Dzień Dziecka na Sportowo", która z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych została odwołana 1 czerwca, odbędzie się 8 czerwca!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×