Sport

13 marca 2014, 10:24:13

Zapraszamy na XXI edycję biegu o Perłę Paprocan, która odbędzie się w niedzielę 23 marca. Trasa tradycyjnie prowadzić będzie wokół Jeziora Paprocańskiego. Start o godz. 10.00.

Zapisy przyjmowane są elektronicznie do środy, 19 marca (www.perlapaprocan.pl) oraz w dniu zawodów – w godz. 8.00 do godz. 9.30.

 

Prawo startu w zawodach mają osoby, u których nie ma przeciwwskazań do udziału w biegach długodystansowych i które podpiszą oświadczenie o udziale w biegu na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w biegu wyłącznie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.

 

Biegacze mogą wybrać dystans, na jakim chcą rywalizować – od ok. 7 km (jedno okrążenie wokół jeziora Paprocany) poprzez wielokrotność aż do pełnego maratonu, tj. 42,195 km (sześć okrążeń wokół jeziora). Zawodnicy nordic walking mają do wyboru dystanse od ok. 7 km do półmaratonu (trzy okrążenia wokół jeziora).

 

Więcej informacji na stronie: www.perlapaprocan.pl

 

Nauka pływania dla tyskich dzieci znów od września

Nauka pływania dla tyskich dzieci znów od września

Od 4 marca do 19 czerwca ponad 1100 tyskich drugoklasistów uczestniczyło w lekcjach pływania w Wodnym Parku Tychy. Wiadomo już, że od września zajęcia będą kontynuowane.

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Prezydent Miasta Tychy zaprasza mieszkańców do konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Beskidzkiej, Oświęcimskiej, Długiej i Goździków w Tychach - Etap I

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić 19 czerwca br. w Tychach.

Kina pod chmurką w Tychach

Kina pod chmurką w Tychach

Relaks i chwila odprężenia przy dobrym kinie, w miły towarzystwie, po upalnym i męczącym dniu? W najbliższych dniach w Tychach odbędą się dwa plenerowe pokazy filmowe, podczas których na pewno nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×