Sport

Grand Prix Polski 2013 w streetballu!

11.07.13

W sobotę, 20 lipca w Tychach zostanie rozegrany jeden z turniejów z cyklu Siemens Grand Prix Polski 2013 w streetballu. Rozgrywki są organizowane na terenie całego kraju począwszy od 19 maja (pierwszy turniej w Częstochowie) aż do 18 sierpnia, kiedy to w Gdyni zostaną rozegrane wielkie finały.

Sportowa niedziela

09.07.13

14 lipca Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną "Niedzielę na Baczyńskiego", która tym razem upłynie pod znakiem zabaw sportowych - zarówno wirtualnych, jak i tych rzeczywistych.

XI Tyski Triathlon oraz VI Bieg pod górkę

03.07.13

W niedzielę (7 VII) MOSiR Tychy wraz ze Stowarzyszeniem Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach zapraszają na XI Tyski Triathlon, który odbędzie się nad Jeziorem Paprocańskim. Po raz pierwszy tyska impreza wchodzi w skład Międzynarodowego Pucharu w Triathlonie "Przekraczamy granice".

Festyn "Witajcie wakacje"

26.06.13

W najbliższą niedzielę, 30 czerwca MOSiR Tychy zaprasza na Festyn "Witajcie wakacje", który odbędzie się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany.

II Tyski Wyścig Kolarski dla dzieci i młodzieży

20.06.13

W sobotę, 22 czerwca Kolarskie Towarzystwo Sportowe Tychy, przy udziale Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tychach organizuje II Tyski Wyścig Kolarski dla dzieci i młodzieży: „Pod Żyrafą”.

XV Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy

18.06.13

Już w najbliższą niedzielę, 23 czerwca MOSiR Tychy zaprasza na XV Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy! W tym roku trasa będzie wiodła z Paprocan do Jankowic, a zakończenie rajdu będzie miało miejsce w Cielmicach.

Ogólnopolski Turniej U-13 im. Alfreda Potrawy

13.06.13

W najbliższy weekend (15-16 czerwca) na dwóch tyskich obiektach piłkarskich odbędzie się Ogólnopolski Turniej U-13 im. Alfreda Potrawy o Puchar Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy. Po raz pierwszy w historii memoriału do Tychów zjadą młodzieżowe drużyny klubów występujących w Ekstraklasie.

V Bieg „Pod Żyrafą”

11.06.13

W najbliższą sobotę (15 VI) MOSiR Tychy już po raz kolejny zaprasza miłośników biegania do samego centrum miasta, czyli do Parku Miejskiego tuż obok Urzędu Miasta, na V Bieg "pod Żyrafą".

24-godzinny mecz dla hospicjum

10.06.13

14-15 czerwca w Tychach odbędzie się nietypowa impreza sportowa - całodobowy Mecz Piłki Nożnej! Piłka będzie w grze przez 24 godziny.

Rozpoczęcie sezonu żeglarskiego

10.06.13

W sobotę (8 VI) tyscy żeglarze uroczyście rozpoczęli sezon.O godzinie 11.00 w obecności Neptuna podniesiono banderę na maszt.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×