Sport

Godziny otwarcia lodowisk sezonowych w okresie świątecznym i noworocznym

18.12.13

Zapraszamy do korzystania z lodowisk sezonowych w okresie świąteczno-noworocznym. Poniżej godziny otwarcia wszystkich trzech lodowisk.

TYSKIE LAURY SPORTOWE 2013! – Ruszyło głosowanie

16.12.13

Po raz piąty zapraszamy do udziału w Plebiscycie „Tyskie Laury Sportowe”, w którym czytelnicy, internauci i wszyscy kibice wybierają najpopularniejszych tyskich sportowców.

Przynieś pluszaka na mecz

04.12.13

W najbliższy piątek (6 XII) przy okazji meczu GKS Tychy z Polonią Bytom na tyskim Stadionie Zimowym odbędzie się akcja Teddy Bear Toss. Każdy, kto weźmie ze sobą maskotkę na ten mecz, kupi bilet za jedyne 5 złotych!

Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej

05.11.13

W weekend 9-10 listopada w tyskiej Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego zostanie rozegrany Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej. Zapisy ruszyły, a MOSiR Tychy spodziewa się sporego zainteresowania fanów halowej odmiany piłki nożnej.

Międzynarodowy Turniej Tychy CUP 2013

22.10.13

Już w najbliższy weekend (26-27 października) ruszy XIV edycja Międzynarodowego Turnieju Tychy CUP 2013. W tegorocznej imprezie wystartuje 75 zespołów tj. około 900 zawodniczek i zawodników w 7 kategoriach wiekowych od rocznika 2007-2001.

Maratończycy pobiegną w Tychach

11.09.13

To jedna z największych imprez sportowych w mieście. Już po raz XVIII zawodnicy wybiegną na 10 kilometrową trasę Międzynarodowego Tyskiego Biegu Ulicznego.

Bieg "Nakręć Misia"

09.09.13

22 września w Tychach odbędzie się bieg "Nakręć Misia" na rzecz chorego Adriana. Bieg jest pierwszą tego typu charytatywną imprezą w Tychach, organizowaną przez Stowarzyszenie Biegiem Przez Polskę przy współudziale MOSiR Tychy oraz Spółki „Śródmieście”.

Osiedlowe Centra Sportowe - zmiany w wakacyjnym harmonogramie

13.08.13

Osiedlowe Centra Sportowe informują o zmianach w wakacyjnym harmonogramie. Dotyczą one głównie zajęć na basenie - od wczoraj odbywają się one na Krytej Pływalni, a nie w Zespole Szkół Sportowych.

Wakacyjny Festyn Sportowy

13.08.13

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach zaprasza dzieci na Wakacyjny Festyn Sportowo-Rekreacyjny, który odbędzie się w niedzielę, 18 sierpnia na terenie OW Paprocany.

Wakacyjne ślizgawki

31.07.13

Ruszają wakacyjne ślizgawki na tafli Stadionu Zimowego - pierwsza odbędzie się 2 sierpnia (piątek) w godz. 14-15.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×