Sport

V bieg VII Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych

18.02.14

W niedzielę, 23 lutego odbędzie się V bieg VII Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych sezon 2013/2014.

Mistrzostwa Miasta Amatorów w Pływaniu - Sprint Dzieci

11.02.14

Mistrzostwa odbędą się w sobotę (15 II) na Krytej Pływalni w Tychach (ul. Edukacji).

Warsztaty siatkarskie

10.02.14

Szkoła Podstawowa nr 1 w Tychach w środę (12 II) organizuje warsztaty siatkarskie dla dzieci, które poprowadzi Jose Luis Gonzalez - argentyński zawodnik grający w plus ligowym zespole BBTS Bielsko Biała.

Tańsze bilety na mecze hokejowego GKS Tychy

17.01.14

Z okazji ferii zimowych podczas trzech najbliższych domowych meczów hokeistów GKS Tychy, młodzież szkolna będzie mogła zakupić bilet w promocyjnej cenie 4 złotych.

Dwunasta edycja Hokeja z Gwiazdami!

14.01.14

Już od kilkunastu lat na tyskim Stadionie Zimowym odbywa się impreza Hokej z Gwiazdami na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku charytatywny mecz pomiędzy drużynami artystów, a rajdowców odbędzie się 18 stycznia o godz. 17.

Lodowiska sezonowe - zmiany godzin otwarcia

08.01.14

MOSiR Tychy informuje o zmianach godzin otwarcia lodowiska sezonowego pod Żyrafą.

Lodowiska sezonowe

02.01.14

MOSiR Tychy informuje o aktualnych godzinach otwarcia lodowisk sezonowych.

Godziny otwarcia lodowisk sezonowych w okresie świątecznym i noworocznym

18.12.13

Zapraszamy do korzystania z lodowisk sezonowych w okresie świąteczno-noworocznym. Poniżej godziny otwarcia wszystkich trzech lodowisk.

TYSKIE LAURY SPORTOWE 2013! – Ruszyło głosowanie

16.12.13

Po raz piąty zapraszamy do udziału w Plebiscycie „Tyskie Laury Sportowe”, w którym czytelnicy, internauci i wszyscy kibice wybierają najpopularniejszych tyskich sportowców.

Przynieś pluszaka na mecz

04.12.13

W najbliższy piątek (6 XII) przy okazji meczu GKS Tychy z Polonią Bytom na tyskim Stadionie Zimowym odbędzie się akcja Teddy Bear Toss. Każdy, kto weźmie ze sobą maskotkę na ten mecz, kupi bilet za jedyne 5 złotych!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×